139276175313923266843

SERKON KESME GRUBU

Serken Kesme Grubu'na dahil olan ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için serken kesme grubu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi;

FASTWORKER FW1

SERKON SERME GRUBU

Serken Serme Grubu'na dahil olan ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için serken serme grubu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi;

13923259661

KONFEKSİYON

Konfeksiyon Ekipmanları Grubu'na dahil olan ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için konfeksiyon ekipmanları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi;

İLKELERİMİZ

FİRMAMIZ GENEL MÜDÜRÜNDEN;

Altın Makina CEO'su Devrim ALTIN


ALTIN MAKİNA; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı benimsemiştir. Bu doğrultuda müşterileri için sürekliliği, güvenirliliği tercih eden bir kurum olmak temel hedefimizdir. Müşterilerimiz için farklılık yaratmak, bizden beklentilerine ürün ve hizmetimizin kalitesi ile karşılık vermek temel ilkemizdir.

VİZYONUMUZ VE MİSYONUMUZ

ALTIN MAKİNA;  müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı benimsemiştir.

Bu doğrultuda müşterileri için sürekliliği, güvenirliliği tercih eden bir kurum olmak temel hedefimizdir.

Müşterilerimiz için farklılık yaratmak, bizden beklentilerine ürün ve hizmetimizin kalitesi ile karşılık vermek temel ilkemizdir..

DEVAMINI OKU

MÜŞTERİ YORUMLARI

MARKALARIMIZ

Client
Client
Client
Client
Client
Client